ייעוץ בקלפי טארוט - להביא את הלא מודע למודע

"אין לראות את הדברים היטב אלא בלב בלבד כי הדבר החשוב באמת סמוי מן העין." אנטואן דה סנט אכזופרי, הנסיך הקטן. 

הייעוץ בקלפי טארוט שאני מקיים אינו עוסק במאגיה או ניבוי אלא כאמצעי לייעוץ בדילמות המעסיקות אותך בהווה למען פיתוח מודעות עצמית והכרת הפוטנציאל הטמון בנו ובסביבתנו ביחס לסוגיה המדוברת. הקלפים משמשים אמצעי לשוחח עם עצמנו הפנימי. כך התשובות המתקבלות על סמך ההסתכלות בקלפים הן השלכה של עולמך הלא-מודע אל הקלף ואינן מגיעות מ"ישויות חיצוניות". בעוד שתגובות השואל לקלפים יהיו לפי ההשלכות של חומרי נפשו, כקורא בקלפים אני מציע פרשנות המעוגנת בסימבוליקה ארכיטיפית - קולקטיבית - אובייקטיבית, ובמושגים פסיכולוגיים, תוך מודעות לחומרים ההשלכתיים הסובייקטיבים שלי כך שלא יפלשו אל פרשנות הקלפים הניתנת עבורך - השואל.

לסמלים המופיעים בקלפי הטארוט יש כוח גדול מכוח המילים ובכוחם לפתוח את נפש השואל ולהנגיש אלינו מתוכה תכנים לא מודעים, נקיים מבלבול - את האינטואיציה שלנו. העבודה עם קלפי הטארוט מאפשרת להרחיב את המשמעויות שעולות מהלא-מודע של השואל ולהרחיב את האסוציאציות הפנימיות שלו אל משמעויות מאפשרות יותר. העבודה עם הקלפים מאפשרת לנו להבין את השיחה הסמויה והלא-מודעת שאנו מקיימים בינינו לבין עצמנו, ובדומה לחלומות שמתארים לנו מצבים בלתי מודעים כך גם הקלפים יכולים להאיר לנו תכנים לא מודעים של עצמנו.    

 

ההתייעצות עם קלפי הטארוט מבוססת על שתי צורות חשיבה ניגודיות ומשלימות: הרציונלית-מדעית-פסיכולוגית והאי-רציונלית-סינכרונית-מיתית, שיחד מאפשרות לנו להתחבר לשורש עצמנו ממקום "נקי" יותר ולא מוטה. 

העיקרון הסינכרוני - בא לידי ביטוי בבחירה שלנו בקלף מסוים ברגע נתון כתשובה לשאלה שלנו. סינכרוניות היא צירוף מקרים בהתרחשות בו-זמנית של אירועים בעלי תוכן דומה, מבלי שיהיה קשר רציונלי-סיבתי ביניהם. אלו אירועים שאנו חווים כ"טלפתיה" כדוגמת אדם שחשבנו עליו מתקשר אלינו. הקשר שעשינו בין שני האירועים אינו של סיבה ותוצאה (הוא התקשר אליי בגלל שחשבתי עליו) אלא של נסיבות - של משמעות פסיכולוגית שאינה מקרית (בדיוק חשבתי עליו היום והוא גם התקשר אליי היום - מה אדם זה מסמל עבורי?). הסינכרוניות מכוונת אותנו להיות מודעים למשמעות שהיא נושאת בחובה. 

כאשר נענינו לארגון הסינכרוני-אינטואיטיבי שבנפשנו, אפשרנו לחומרי הנפש הלא-מודעים להופיע דרך הסמלים המופיעים בקלפים שבחרנו. כעת נשוב אל הארגון התודעתי-החשיבתי-הרציונלי-המדעי שיאפשר לנו לראות את המשמעות ההשלכתית ולפרש את הסמלים. 

המתעניינים לדעת עוד על השימוש בטארוט בהקשר תרפויטי ולא ניבויי, מוזמנים לקרוא את ספרה של רות נצר - הקוסם, השוטה והקיסרית - קלפי הטראוט במעגל החיים ובתרפיה. בהוצאת מודן. 


למי מיועד הייעוץ?

לכל אדם. ומתאים במיוחד לאנשים שהחשיבה המודעת - הרציונלית או הרגשית הובילה אותם למבוי סתום או לקושי לקבל החלטה. כאמור אינני עוסק בניבוי עתידות. יחד עם זאת הקריאה בקלפים בהחלט מאפשרת לנו לדעת מה הפוטנציאל והקשיים הטמונים לנו בהליכה לכיוונים שונים הניצבים בפנינו. 

מה מתרחש במפגש? 

מפגשי הייעוץ בקלפי טארוט הנם ממוקדים מאוד. על מנת להוציא ממפגשים אלו את המיטב באופן מעמיק, מקצועי ורציני, ההמלצה היא להתמקד בסוגיה אחת בלבד. דרך שאלה שמציג השואל, ואם יש צורך אני מדייק אותה, אנו מבצעים פתיחת קלפים (לפי השיטה המתאימה ביותר לשואל ולשאלה) שמאפשרת לנו לאבחן, לבחון ולעבד את הסוגיה הנידונה.

מפגשי ייעוץ אלה  מוגדרים כחד-פעמיים, אך כמובן שניתן להגיע למפגשים נוספים על מנת להמשיך ולעבד את החומרים שעלו במפגש או להגיע למפגשי ייעוץ נוספים בסוגיות אחרות. 

כמה זמן נמשך המפגש?
משך כל מפגש הינו 55 דק'. 

היכן מתקיימים המפגשים?
המפגשים מתקיימים במרכז תל-אביב.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אופן תשלום:
העברה בנקאית: תשלום באמצעות אפליקציית Bit, או באמצעות העברה בנקאית לזכות חשבון 79089, בנק הפועלים (12), סניף 704.  יש להציג אסמכתא על העברת התשלום לצורך הפקת חשבונית.


המחאה (צ'ק): לפקודת איתן ברונשטיין, לתאריך קיומו של הייעוץ.

קבלה על תשלום: כל הקבלות מופקות דיגיטלית ונשלחות לחשבון הדואר האלקטרוני שלך. 

 

 

 

ליצירת קשר מלאו את הפרטים הבאים:

Thanks! Message sent.