?קצת עליי או מה הסיפור שלי

אני איתן ברונשטיין, ביבליותרפיסט קליני וארגוני, מרצה, יועץ ומנחה קבוצות. אני נפגש עם מנהלים לייעוץ אישי ומקצועי, במסגרת פרטנית או קבוצתית, ומלווה אותם בצמתי קבלת החלטות, בקונפליקטים ובדילמות עמם הם מתמודדים במסע הניהולי שלהם. אל המפגשים אני מביא את הניסיון שצברתי במהלך השנים כמטפל, כמומחה לניהול ולהתנהגות ארגונית, וכמפתח שיטת העבודה באמצעות סיפורי קונפליקט של מנהלים, שהוכיחה את עצמה כבעלת פוטנציאל התפתחותי-תרפויטי משמעותי במישור הניהולי והאישי.

 

אני בעל תואר דוקטור (Ph.D.) מטעם החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית. במסגרת עבודת הדוקטורט שלי 'מנהלים בקונפליקט', חקרתי את האופן שבו מנהלים מעצבים את זהותם הניהולית דרך הקונפליקטים והדילמות שהם חווים בתפקידם הניהולי. בנוסף, אני בעל תואר שני (M.Sc.) מטעם הטכניון במדעי ההתנהגות והניהול עם התמחות בניהול משאבי אנוש ויחסי עבודה. וכן בעל תואר שני (M.A.) ולימודי תעודה בחינוך – ייעוץ וטיפול באומנויות – ביבליותרפיה, מטעם אוניברסיטת חיפה.  

 

אני מלמד בתכניות לתואר שני במנהל עסקים ובייעוץ ארגוני באוניברסיטאות ובמכללות שונות בארץ, את הכלים והמיומנויות לניתוח של סיפורי מנהלים ושל נרטיבים ארגוניים בהתבסס על הגישה הנרטיבית. בתכניות שונות לתואר ראשון אני מלמד קורסים בתחום הפסיכולוגיה הארגונית, החברתית, הניהול והביבליותרפיה, וביניהם: 'התנהגות ארגונית', 'הנחיית קבוצות', 'קבוצות וצוותים בארגונים', 'מבוא לניהול', 'ניהול משאבי אנוש', 'העצמי הניהולי', 'ניהול ומנהיגות בראי הספרות והקולנוע', 'יסודות הביבליותרפיה' ו'קריאה יוצרת'.


בימים אלה אני כותב שני ספרים, שהראשון מביניהם - 'מנהלים בקונפליקט', מתבסס על עבודת הדוקטורט והניסיון שצברתי במהלך השנים בעבודתי עם מנהלים.

 

בעבר טיפלתי בילדים, נוער ומבוגרים, כולל מתן הדרכת הורים, באמצעות ביבליותרפיה, במסגרות מוסדיות שונות. 

 

 

 

 

 

  

241982806_10160226670106988_3839632976543040443_n.jpg