ייעוץ אישי למנהלים ולמנהלות בקונפליקט

ניהול כרוך בלא מעט קונפליקטים עמם נדרשים מנהלים להתמודד. אולם, מנהלים רבים נמנעים מלשתף אחרים בדילמות אלה, מהחשש להיתפס בחולשתם, והם נותרים בודדים במערכה. הבעיה היא שחלק מהקונפליקטים הללו משוחזרים שוב ושוב ועלולים למנוע התפתחות ניהולית ולכן כדאי להתעכב עליהם, לבחון אותם וללמוד מהם לעתיד. בדילמה?  בקונפליקט? מתלבט? מצוין! כי הקונפליקט שלך יכול לפתח אותך...

מנהלים נדרשים להפגין בעבודתם רציונליות, עוצמה, נחישות, שליטה ויכולת התמודדות. לעומת זאת, קונפליקטים נקשרים בהיבטים של חרדה, היסוס וחוסר וודאות, שנתפסים לרוב כלא לגיטימיים בעבודתם של מנהלים, ולכן עשויים לעורר אצלם התנגדות, התעלמות והכחשה.

 
למי מיועדים המפגשים?

למנהלים מכל דרגות ההיררכיה, חדשים וותיקים בתפקידם, המעוניינים במסגרת ייעוצית תומכת לדיון בדילמות ובסוגיות הקשורות בניהול אנשים. 

מה מתרחש במפגש? 

בכל מפגש מביא המנהל קונפליקט או דילמה המעסיקים אותו ושברצונו להעמיק בהם, להבין אותם, ללמוד ולהתפתח מהם. החשיפה למאבקים הרגשיים מפחיתה מן הבדידות המאפיינת את המנהלים המעדיפים לשמור את חששותיהם לעצמם ומציגה תמונה מציאותית יותר של התהליכים הכרוכים בעבודה הניהולית היומיומית ובהתפתחותם של מנהלים. התבוננות שכזו תורמת למודעות עצמית, לאימוץ נקודות מבט נוספות והרחבתן, לפיתוח הזהות הניהולית והתפיסה העצמית – ניהולית ולקידום ניהול פרודוקטיבי יותר. 

כמה זמן נמשך המפגש?
משך כל מפגש חמישים דקות (50 דק').

כמה מפגשים אצטרך?

מספר המפגשים תלוי בך. ביכולת ההתבוננות שלך על התודעה, הרגש והפעולה שלך. עד אשר תרגיש מסופק מהתהליך. ניתן להגיע למפגש אחד, לרצף מפגשים או להגיע ל"תחזוקה תקופתית". הזרע לשינוי נמצא בכל מפגש.

  

סודיות מובטחת

בניגוד לייעוץ למנהלים פנים ארגוני שבו לא ברור אילו מהתכנים שעלו בפגישה מועברים להנהלה או לגורמים אחרים, וכיצד הם עשויים להשפיע על העתיד המקצועי שלך, כאן החומרים הנידונים בפגישה זוכים לסודיות מוחלטת. 

מנהל ספר.jpg
צור קשר

Thanks! Message sent.