ייעוץ קבוצתי למנהלים ולמנהלות בקונפליקט (למידת עמיתים)

 

 

ניהול כרוך בלא מעט קונפליקטים עמם נדרשים מנהלים להתמודד. אולם, מנהלים רבים נמנעים מלשתף אחרים בדילמות אלה, מהחשש להיתפס בחולשתם, והם נותרים בודדים במערכה. הבעיה היא שחלק מהקונפליקטים הללו משוחזרים שוב ושוב ועלולים למנוע התפתחות ניהולית הרי שכדאי להתעכב עליהם, לבחון אותם וללמוד מהם לעתיד. בדילמה?  בקונפליקט? מתלבט? מצוין! כי הקונפליקט שלך יכול לפתח אותך...

מנהלים נדרשים להפגין בעבודתם רציונליות, עוצמה, נחישות, שליטה ויכולת התמודדות. לעומת זאת, קונפליקטים נקשרים בהיבטים של חרדה, היסוס וחוסר וודאות, שנתפסים לרוב כלא לגיטימיים בעבודתם של מנהלים, ולכן עשויים לעורר אצלם התנגדות, התעלמות והכחשה.

 
למי מיועדים המפגשים?

למנהלים מכל דרגות ההיררכיה, חדשים וותיקים בתפקידם, המעוניינים במסגרת תומכת לדיון בדילמות ובסוגיות הקשורות בניהול אנשים. בניגוד לסדנאות פנים ארגוניות בהם חברי הקבוצה הם מאותו ארגון, בקבוצה זו משתתפים מנהלים מארגונים שונים. כל המשתתפים נדרשים לחתום על התחייבות לשמירת סודיות.

מה מתרחש במפגש? 

בכל מפגש יידונו סיפורי קונפליקט של מנהלים וייבחנו דילמות השכיחות בניהול היומיומי של עובדים. סיפורים אלה מהווים מראה למנהלים המוזמנים לבחון באופן רפלקטיבי את הקונפליקטים והדילמות המעסיקים אותם, לתרום ולהיתרם מניסיון המשתתפים. החשיפה למאבקים הרגשיים מפחיתה מן הבדידות המאפיינת את המנהלים המעדיפים לשמור את חששותיהם לעצמם ומציגה תמונה מציאותית יותר של התהליכים הכרוכים בעבודה הניהולית היומיומית ובהתפתחותם של מנהלים. למידת עמיתים זו תחשוף את המנהל המספר לנקודות מבט נוספות של מנהלים אחרים, ותאפשר לו לראות את הקונפליקטים והדילמות שלו באור אחר, ותציע לו אלטרנטיבות רבות ועשירות יותר לפעולה. למידה שכזו מקדמת תמיכה, קבלה, אמפתיה, גמישות, שינוי, שיפור תקשורת תוך-אישית ובין-אישית, הבנה עצמית וגדילה אישית-ניהולית המתגברת על מכשולים וחסמים, ומפתחת את הזהות הניהולית והתפיסה העצמית – ניהולית ומקדמת ניהול פרודוקטיבי יותר.

בכל מפגש יתאפשר למשתתפים להביא קונפליקט או דילמה המעסיקים אותם ושהיו רוצים לקבל את חוות דעתם של המנהלים האחרים בקבוצה. הדיון בקונפליקטים ובדילמות נעשה תוך בירור מושגים מרכזיים ב'פסיכולוגיה ניהולית מדוברת' כדוגמת: דימוי עצמי ניהולי והערכה עצמית ניהולית, סמכות וערעור הסמכות הניהולית, האצלת סמכויות, שליטה ו'אשליית השליטה', היגיון ורגש, ניהול מכוון אנשים ומשימה, שימור-שינוי, אימפולסיביות-שיקול דעת, ועוד מושגים רבים אחרים.  

כמה זמן נמשך המפגש?
משך כל מפגש שעה וחצי (90 דק').


כמה משתתפים בקבוצה?
מספר המשתתפים המינימלי לפתיחה של קבוצה הוא 8 ומספר המשתתפים המקסימלי הוא 12.
כל המשתתפים מחויבים לחתימה על חוזה קבוצתי ועל שמירת סודיות של התכנים המועלים במפגשים.

היכן מתקיימים המפגשים?
המפגשים מתקיימים במרכז תל-אביב.

מועדים קרובים לקבוצה:
לבירור מועדים קרובים יש להשאיר פנייה בצד הימין של המסך.


תנאי קבלה:
ההרשמה וההשתתפות במפגשים מותנית בקיומו של ריאיון היכרות טלפוני והסדרת תשלום כולל לפני המפגש הראשון.


הפסקת השתתפות:
המנחה רשאי להפסיק את השתתפותו של אחד מחברי הקבוצה במקרה של הפרת החוזה הקבוצתי ובכלל זה הפרה של שמירת הסודיות. 


אופן תשלום:
העברה בנקאית: תשלום באמצעות העברה בנקאית או באמצעות אפליקציית Bit לזכות חשבון 79089, בנק הפועלים (12), סניף 704.  יש להציג אסמכתא על העברת התשלום לצורך הפקת חשבונית.


המחאה (צ'ק): לפקודת איתן ברונשטיין, לתאריך קיומו של המפגש הקבוצתי הראשון.

קבלה על תשלום: כל הקבלות מופקות דיגיטלית ונשלחות לחשבון הדואר האלקטרוני של הנרשם.


ביטול הרשמה וחיוב: 
במקרה של ביטול ההשתתפות בקבוצה עד לפני המפגש הראשון, יינתן החזר כספי מלא של התשלום לנרשם.
במקרה של ביטול השתתפות בקבוצה לאחר המפגש הראשון – לא יהיה זכאי הנרשם להחזר כספי כלשהו.
ביטול מפגש מטעם המנחה יביא להחזר כספי עבור המפגש שהוחסר או לקיומו של מועד חלופי ובתנאי שהוסכם על ידי כלל המשתתפים בקבוצה.

 

 

 

צור קשר
ספר מפגש.png

תודה! ההודעה נשלחה.